O stránkách

Stránky "Tankový simulátor" jsem se rozhodl založil za účelem zvýšení informovanosti o válečné simulaci "World War II Online: Battleground Europe", která je na nejprestižnějších českých herních webech naprosto diskriminována.

    1. Název "World War II Online" nebo "Battleground Europe" totiž obvykle nenajdete v seznamu žánrů [akce, akční rpg, akční, fps, rpg, rts, simulátory, strategie, letecké simulátory, námořní simulátory, tankové simulátory, online fps, online hry, online rpg, online rts] a na některých webech pak ani v žánru Online(ověřováno k 12.2.2010).

    2. Při pokusu o vyhledání jakékoliv zmínky o "World War II Online" nebo "Battleground Europe", přes zadání klíčovích slov "tankový simulátor" do interních vyhledávacích formulářů, naleznete pak také nic (ověřováno k 12.2.2010).

Důvody pro to jsou zřejmé. "World War II Online: Battleground Europe" je po pravdě multižánrová hra, simulace, a na to nejsou české herní weby připravené ani v roce 2010 (po skoro 9 letech od spuštění WWIIOL). Ve většině případů pak nefunguje full-textové vyhledávání, které buď nefunguje vůbec nebo naprosto nevhodně užívá při hledání dvou slov logický operátor OR.

Jak jsem vyhledával tankový simulátor vám pak napoví, proč existuje tento web.

clone9cz

Provozovatel www.battlegroundeurope.cz